Partneři ORL společnosti

Hlavní partner

Mylan

Mylan

Ve společnosti Mylan jsme odhodláni stanovovat nové standardy v oblasti zdravotní péče. Po celém světě spolupracujeme, abychom zajistili 7 miliardám lidí přístup ke kvalitním lékům:

Naše hodnoty

Inovace
Jsme nekonvenční, máme vizi a odhodlání. „Spojujeme body“, které ostatní přehlížejí. Vidíme možnosti a pomáháme je realizovat. Jsme zvyklí bořit status quo a zavádět nové a lepší způsoby, jak pomoci lidem po celém světě vést kvalitnější život. Máme v genech odvahu, která nám umožňuje být hnací silou konstruktivních změn.
Integrita
Dělat to, co je správné, je pro nás přirozené. Stále neseme odpovědnost, i když třeba právě nejsme pod dohledem. Nastavujeme vysoké standardy, ze kterých nikdy neslevíme. Nekompromisní etický postoj nám pomáhá udržovat integritu našich produktů, bezpečnost našich zaměstnanců a čistotu životního prostředí.
Spolehlivost
Důvěryhodnost. Spolehlivost. Ať už tuto vlastnost nazýváte jakkoli, máme ji ve zvyku. Chceme tu být pro vás v dobrém i ve zlém, za každého počasí, a vždy dostát svým slibům. Proto má společnost Mylan po celém světě mnoho příznivců, kteří jí důvěřují.
Služby
Chápeme, že „nejde o nás“, jde o pomoc druhým. Věříme, že neexistuje situace, kterou bychom nedokázali zvládnout. Uděláme první poslední, budeme pracovat 24 hodin denně, překonáme jakoukoli překážku a nebudeme šetřit úsilím, abychom někomu pomohli. K našim vysoce kvalitním produktům poskytujeme také vysoce kvalitní služby.
Týmová práce
Společně můžeme pracovat rychleji, mířit výše a dosáhnout více, než může sám kdokoli z nás. Vychutnáváme si příležitosti spolupracovat, protože z nich čerpáme povzbuzení, poučení a posílení. Když spojíme síly a překonáme zábrany, můžeme přenášet hory.

www.mylancz.cz

ResMed

ResMed
Changing lives with every breath

www.resmed.cz

Partner

Saegeling Medizintechnik

Saegeling Medizintechnik
Společnost Saegeling Medizintechnik je Vaším partnerem jak v distribuci, tak v kompletním servisu a poradenství na poli zdravotnické techniky z oblastí HomeCare (zejména diagnostika a léčba poruch dýchání ve spánku, dlouhodobá domácí oxygenoterapie, domácí umělá plicní ventilace) a Hospital Care (neinvazivní a invazivní ventilace, anesteziologie, přístrojové komplementy do MR, neonatologie ad.). Dodáváme produkty osvědčených světových výrobců, které zabezpečujeme pracovním úsilím našich více než 40 specialistů. Mezi naše přednosti patří dennodenní komunikace s pacienty i lékaři, profesionální vystupování, vysoká úroveň odborných znalostí a nepřetržitá servisní služba. Věříme, že zkušenosti nabyté vzájemnou spoluprací ovlivňují budoucí vývoj produktů a servisu k lepšímu!

www.saegeling-mt.cz

Widex

Widex
High definition hearing

www.widex.cz

Rhino Horn

Rhino Hornx
Konvička na výplach nosu

www.rhinohorn.cz

Spirit Medical

Spirit Medical

www.spiritmedical.cz/cs/

Hospimed

Hospimed
Zdravotnická a gastronomická technika

www.hospimed.cz/

Partner Mobilní aplikace ORL