Registrace na IFHNOS World Tour 2016 v Praze

Registrace na IFHNOS World Tour 2016 v Praze 5.2.2016

IFHNOS World Tour 2016

Prague 5 – 7 October 2016

 

Vážení kolegové,

IFHNOS World Tour je globální program postgraduálního vzdělávání, jehož cílem je šíření znalostí v oboru chirurgie hlavy a krku, radioterapie a onkologie v celém světě. Cestující skupina lektorů, tvořená špičkovými experty ve svých oborech bude doplněna regionálními v našem případě evropskými odborníky tak, aby byla umožněna intelektuální interakce a diskutovány regionální odchylky v léčbě nádorů hlavy a krku.

Jsme hrdi na to, že se Praha stala jedinou zastávkou IFHNOS World Tour ve střední a západní Evropě a považujeme tuto akci za jedinečnou příležitost seznámit se s vedoucími osobnostmi našeho oboru, poslechnout si jejich přednášky a zúčastnit se na diskusích o klinických případech a obecných otázkách léčby nádorů hlavy a krku.

Vážení kolegové využijte této jedinečné příležitosti. V rámci Kooperativní skupiny pro nádory hlavy a krku jsme připravili zvýhodněnou možnost účasti. Před registrací se, prosím, podívejte na stránky Onkologické sekce Společnosti otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku.

Těším se na  setkání v říjnu 2016 v Praze

Jan Klozar

Předseda Onkologické sekce Společnosti otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

Hostitel IFHNOS World Tour Prague 2016Partner stránek


Významná odborná akce

 • 8. Česko-Slovenský kongres ORL a chirurgie hlavy a krku, 66. Kongres Slovenskej spoločnosti pre ORL a chirurgiu hlavy a krku, 81. Kongres České společnosti ORL a chirugie hlavy a krku ČLS JEP

  8. Česko-Slovenský kongres ORL a chirurgie hlavy a krku, 66. Kongres Slovenskej spoločnosti pre ORL a chirurgiu hlavy a krku, 81. Kongres České společnosti ORL a chirugie hlavy a krku ČLS JEP

  4.9. - 6.9.2019, Šamorín

  X-Bionic® Sphere, a.s. Dubová ulica 33/A Šamorín, Slovenská republika, 931 01

 • ORL Vincentka Fórum 2019

  ORL Vincentka Fórum 2019

  7.11.2019, Praha

 • 59. Otologický den

  59. Otologický den

  5.12.2019, Ostrava

Staňte se členem naší společnosti