Nové webové stránky společnosti

Nové webové stránky společnosti 19.5.2013

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

cílem nových webových stránek společnosti bylo jejich zpřehlednění a modernizace. Informovat by měly především o pořádaných odborných akcích, novinkách v ORL oboru, změnách v legislativě, sloužit mají k zveřejňování odborných doporučení společnosti apod.

Stránky budou postupně informačně rozšiřovány a než bude přechod stránek dokončen, budou dostupné (již neaktualizované) původní stránky společnosti na adrese old.otolaryngologie.cz.

Jako u každého nového produktu očekáváme zpočátku drobné mouchy, které musíme postupně vychytat, prosíme o trpělivost, pokud občas nebude něco tak, jak má být. Návrhy ke zlepšení a doplnění uvítáme na emailové adrese michal.cerny@lfhk.cuni.cz.

Veškeré požadavky ke zveřejnění informací budou schvalovány vědeckým sekretářem společnosti doc. Komínkem (pavel.kominek@fno.cz). Vložení na stránky pak zajišťuje Sekce mladých otorinolaryngologů, zveřejnění schválené informace lze očekávat do 5 pracovních dnů.

Věříme, že se vám nové stránky budou líbit a najdete na nich vše potřebné.

MUDr. Michal Černý
MUDr. Jakub Syrovátka
administrátoři webuPartner stránek


Významná odborná akce

 • 8. Česko-Slovenský kongres ORL a chirurgie hlavy a krku, 66. Kongres Slovenskej spoločnosti pre ORL a chirurgiu hlavy a krku, 81. Kongres České společnosti ORL a chirugie hlavy a krku ČLS JEP

  8. Česko-Slovenský kongres ORL a chirurgie hlavy a krku, 66. Kongres Slovenskej spoločnosti pre ORL a chirurgiu hlavy a krku, 81. Kongres České společnosti ORL a chirugie hlavy a krku ČLS JEP

  4.9. - 6.9.2019, Šamorín

  X-Bionic® Sphere, a.s. Dubová ulica 33/A Šamorín, Slovenská republika, 931 01

 • ORL Vincentka Fórum 2019

  ORL Vincentka Fórum 2019

  7.11.2019, Praha

 • 59. Otologický den

  59. Otologický den

  5.12.2019, Ostrava

Staňte se členem naší společnosti